Witaj w Szkole Zmiany!

Jestem fanem wytrwałego szukania rozwiązań (aż do skutku!) i spotkania szczęścia w pełnym kontakcie. Zasługujesz na radość i szczęście! Życie na planecie Ziemia może być piękne i radosne.

To, co Ci w życiu nie pasuje, możesz zmienić na to, o czym marzysz. Trzeba się trochę potrudzić, popracować, porozwijać, poćwiczyć, jak na słowni, ale sześciopak szczęścia jest do ogarnięcia!

Jestem trenerem rozwoju osobistego, który specjalizuje się w pracy z duszą. To jest fantastyczny potencjał każdego z nas, który może nam służyć w udrożnieniu szczęścia. Twoja dusza i Twoje szczęście na Ziemi zawsze chcą współpracować! Od Ciebie zależy, czy zechcesz się tego nauczyć.

Pracuję autorską metodą („Technologia Wielowymiarowa”), którą rozwinęłam na bazie wszystkich doświadczeń życia pełną piersią:

– Magister Semantyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim

– Certyfikat Gemmologii na Guildhall University of London

– Certyfikowany badacz duchowości hildegardiańskiej (Internationale Gesellschaft Hildegard von Bingen, Niemcy)

– 3,5 roku studiowania psychoterapii Gestalt w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu

– Mistyczny dar nawigowania świadomością w wyższe stany świadomości, który otworzył się we mnie w ośrodku warsztatowym Siódmy las koło Kazimierza Dolnego i który praktykuję (na warsztatach i sesjach indywidualnych) i organizuję mentalnie od 24 czerwca 2013 roku

Zapraszam!

Barbara Ravensdale